حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلال در مراسم22 بهمن ماه: شگرد دشمن در حال حاضر تحریف و دروغ پردازی نسبت به دستاوردهای کلان انقلاب اسلامی است

مراسم بزرگداشت دهه فجر با شرکت اساتید و کارکنان دانشگاه در روز21 بهمن در کنار مزار شهید دانشگاه برگزار گردید . حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلال مسئول دفتر نهاد رهبری در این مراسم با اشاره به شروع انقلاب در دورانی که دو قدرت شرق و غرب جهان را مستعمره خود نموده بودند  بیان کرد: کمونیسم میگفت: دین افیون توده هاست و غرب سخن از پایان تاریخ میگفت و اینکه دین حداکثر کاربردش یک امر شخصی است (فوکویاما) که این سخنان نشان از دین زدایی توسط غرب دارند.

شگفت آور اینکه شبکه های ماهواره‌ای فارسی زبان که فقط برای ایرانی ها برنامه پخش میکنند به رقم حیرت آور ۲۶۰ کانال میرسد، این ها برای چیست؟

عجیب تر اینکه تمام هزینه‌های آن توسط آمریکا، انگلیس، اسرائیل، آلمان و ترکیه با هزینه‌های گزاف تامین و تولید شوند به طور رایگان برای ملت ایران پخش می شود.

نکته جالب تر اینکه این دولتهای یاد شده برای تماشای تلویزیون فیلمهای خود از هم وطنان خودشان پول می گیرد و در صورت عدم پرداخت حق اشتراک آنان را باطل می کنند ولی با سخاوتمندی تمام تولیدات خود را مجانی در اختیار ما می گذارند

با کمی تفکر میتوان به این نتیجه رسید که این شبکه ها برای چه ایجاد شده و به چه مقصودی فعالیت میکنند؟

رهبری میفرمایند: ملت ایران در این زمینه (حفظ ارزش ها و مبانی نیز پیگیری اهداف انقلاب )امتحان خوبی پس داد.

ملت ایران نباید در صحنه فرهنگی نیز مغلوب غرب شده و باید با فرهنگ ایرانی اسلامی خود به مبارزه با فرهنگ بی دینی غرب به پا خیزد.

در پایان ایشان با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در زمینه انرژی هسته ای و صنعت نانو بیان نمودند که شگرد دشمن در حال حاضر تحریف و دروغ پردازی نسبت به دستاوردهای کلان انقلاب اسلامی است.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *