برگزاری وبینار تخصصی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های حمل و نقل - هسته ای و فناوری نانو

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان به مناسبت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران میزبان وبینار تخصصی تبیین دستاوردهای علمی و فناوری انقلاب اسلامی بود.

در این وبینار تخصصی از سه استاد برجسته دانشگاهی دعوت به عمل آمده و در ابعاد مختلف پیشرفت های انقلاب اسلامی به ایراد سخن پرداختند.

در ابتدا جناب آقای دکتر سید رسول داودی با موضوع توسعه  ساخت های حمل ونقل در جمهوری اسلامی ایران به ایراد سخن پرداختند. ایشان به مقایسه ی آماری بخشهای مختلف حمل ونقل اعمم از دریایی ،جاده ای، هوایی ،ریلی  از قبل انقلاب تا بعد انقلاب پرداختند.

پس ازبیانات دکتر داوودی جناب اقای دکتر عبدالمجید ایزدپناه با موضوع کاربردهای فناوری هسته ای به ایراد سخن پرداختند

ایشان در ابتدا سخن یادوخاطره شهدی هسته ای علی الخصوص شهید محسن فخری زاده را گرامی داشتند.

ایشان بخش های مختلفی از فناوری هسته ای اعم از چرخه ی سوخت هسته ای،کاربدهای صنعتی هسته ای، کاربردهای پزشکی هسته ای و کاربردهای کشاورزی هسته ای را مورد بررسی قرار دادند.

پس سخنرانی دکتر ایزدپناه جناب آقای دکتر مسعود بزی جوان با موضوع پیشرفت نانو در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادند.

ایشان در ابتدای بحث فناوری نانو را چهارمین انقلاب صنعتی نامیدند و به پیشرفت هایی که ایران در بخشهای مختلف نانو داشتند را مورد بررسی قرار دادند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین جلال مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان بیاناتی را در مورد دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان داشتند.

ایشان ضمن تقدیروتشکر از تمامی اساتید و کارکنان حاضر در وبیناربیان داشتند که جمهوری اسلامی ایران علی رغم ییشرفت هایی که در طوا این چهل و دوسال داشت آسیب هایی رو هم متحمل شده است که موارد مختلفی باعث بروز این مشکلات هستند ازجمله دشمنی های آمریکا و حامیان آمرریکایی و... .

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *